HV LiFePO4 · 10–13 кВт·год · comparison

GoodWe Lynx F13.1-H vs SolaX T-BAT H 11.5 V3

Обидві батареї — HV LiFePO4 приблизно одного енергетичного класу, але це не взаємозамінні стеки. У них різні voltage windows, різні manufacturer power labels, різна маса, IP і — головне — різні BMS-екосистеми конкретних інверторів.

Офіційне сімейне зображення високовольтної батареї GoodWe Lynx Home F PLUS+; LX F13.1-H складається з чотирьох модулів LX F3.3-HОфіційне фото серії · конфігурація або висота може відрізнятися
Модель/серію звірено за джерелом: GoodWe official family product media — Lynx Home F PLUS+. Зображення зберігається й віддається локально з ЕнергоАтласу.
Порівняти цю батарею з іншими
GoodWe · HV

Lynx Home F PLUS+ LX F13.1-H

13.1 кВт·год usable · 409.6 В nominal · IP55.

10.24 кВт Nominal power · 25 А nominal current.

Фото моделі ще не додано локальноНе підміняємо його фото іншої серії та не використовуємо hotlink.
Порівняти цю батарею з іншими
SolaX · HV

T-BAT H 11.5 V3

10.9 кВт·год usable · 230.4 В nominal · IP66.

5.8 кВт Rated charge/discharge power · 8.1 кВт max.

Ключова різниця в цифрах

Usable energy13.1 vs 10.9 кВт·год
Nominal voltage409.6 vs 230.4 В
Operating voltage364,8–460,8 В vs 200–260 В
Published sustained basis10.24 кВт Nominal power vs 5.8 кВт Rated charge/discharge power
Окрема max-power межаGoodWe: не підміняємо nominal power max-цифрою · SolaX: 8.1 кВт max
IPIP55 vs IP66
Маса201 vs 121 кг

GoodWe має приблизно на 2.2 кВт·год більше usable energy

Різниця становить приблизно 20% від usable energy SolaX. Це впливає на runtime, але не доводить вищу battery-only потужність у будь-якій системі: енергію і published power треба перевіряти окремо.

10,24 кВт GoodWe і 5,8/8,1 кВт SolaX — не однакові за змістом labels

GoodWe публікує для LX F13.1-H 10,24 кВт Nominal power разом із 25 А nominal charge/discharge current. Виробник окремо попереджає про derating залежно від SOC і температури.

SolaX для T-BAT H 11.5 V3 публікує 5,8 кВт Rated charge/discharge power та 8.1 кВт max. Тому 8,1 кВт не називаємо sustained rated power, а 10,24 кВт GoodWe не переіменовуємо на max. Зберігаємо терміни виробників.

Voltage window робить їх різними системами

GoodWe працює в діапазоні 364,8–460,8 В, тоді як SolaX — 200–260 В. Навіть без BMS це вже різні HV-рівні. Тому батарею не можна переносити між інверторами лише тому, що обидві називаються HV LiFePO4.

Монтаж: GoodWe важчий на 80 кг

LX F13.1-H важить 201 кг, T-BAT H 11.5 V3 — 121 кг. SolaX також маєIP66, GoodWe — IP55. Це не робить одну батарею «кращою» автоматично, але суттєво впливає на місце монтажу, основу, доступ і умови середовища.

Не вважаємо ці батареї взаємозамінними

GoodWe Lynx F PLUS+ перевіряється в екосистемі GoodWe ET/ET PLUS+ із власними firmware/BMS умовами. SolaX T-BAT H 11.5 V3 має власну topology battery ports і офіційну інтеграцію X3-HYB G4 PRO. CAN як назва інтерфейсу не означає універсальний протокол між брендами.

Що обрати

GoodWe F13.1-H

Логічний кандидат, якщо система вже будується навколо сумісного GoodWe ET/ET PLUS+, потрібні 13,1 кВт·год usable і підходять габарити/маса HV-стека.

SolaX T-BAT 11.5 V3

Логічний кандидат у сумісній SolaX-системі, якщо достатньо 10,9 кВт·год usable і power envelope 5,8 кВт rated / 8,1 кВт max відповідає навантаженню.

Уся серія GoodWe Lynx Home F PLUS+ →

GoodWe GW10KN-ET + Lynx F13.1-H →

SolaX X3-HYB + T-BAT H 11.5 V3 →

Порівняти батареї в таблиці →

Перевірити конкретну батарея ↔ інвертор пару →