HV LiFePO4 · ~13 кВт·год · comparison

Huawei LUNA2000-14-S1 vs GoodWe Lynx F13.1-H

За запасом енергії ці два стеки дуже близькі, але за електричною архітектурою — ні. Huawei працює в іншому HV-вікні й публікує 7 кВт max charge/discharge power, тоді як GoodWe для F13.1-H публікує 10,24 кВт Nominal power і 25 А nominal current.

Фото моделі ще не додано локальноНе підміняємо його фото іншої серії та не використовуємо hotlink.
Порівняти цю батарею з іншими
Huawei · HV

LUNA2000-14-S1

13.8 кВт·год usable · 600–980 В у трифазній системі · IP66.

7 кВт max charge/discharge power.

Офіційне сімейне зображення високовольтної батареї GoodWe Lynx Home F PLUS+; LX F13.1-H складається з чотирьох модулів LX F3.3-HОфіційне фото серії · конфігурація або висота може відрізнятися
Модель/серію звірено за джерелом: GoodWe official family product media — Lynx Home F PLUS+. Зображення зберігається й віддається локально з ЕнергоАтласу.
Порівняти цю батарею з іншими
GoodWe · HV

Lynx Home F PLUS+ LX F13.1-H

13.1 кВт·год usable · 409.6 В nominal · 364,8–460,8 В · IP55.

10.24 кВт Nominal power · 25 А nominal.

13,8 vs 13,1 кВт·год: energy майже однакова

Huawei має лише на 0.7 кВт·год, або приблизно 5.3%, більше usable energy. Для runtime це невелика різниця порівняно з тим, наскільки сильно відрізняються voltage і power semantics цих систем.

Usable energy13.8 vs 13.1 кВт·год
Voltage window600–980 В у трифазній системі vs 364,8–460,8 В
Published power labelHuawei: 7 кВт max · GoodWe: 10.24 кВт Nominal power
IPIP66 vs IP55
Маса148 vs 201 кг
КомунікаціяRS485 / FE / CAN vs CAN

7 кВт max Huawei і 10,24 кВт Nominal GoodWe не можна читати як однаковий тип рейтингу

У Huawei LUNA2000-14-S1 каталог зберігає manufacturer 7 кВт max charge/discharge power. Це верхня опублікована power-межа конкретної батареї, а не sustained rating з іншою назвою.

GoodWe для LX F13.1-H публікує 10,24 кВт Nominal power разом із 25 А nominal charge/discharge current і приміткою про можливий derating за температурою та SOC. Тому в ЕнергоАтласі GoodWe Nominal power має пріоритет як direct manufacturer sustained basis, а Huawei max не перейменовується на rated.

Voltage window одразу виключає просту взаємозамінність

LUNA14 у трифазній Huawei-системі працює в зоні 600–980 В у трифазній системі. GoodWe F13.1-H — 364,8–460,8 В. Це різні HV-рівні ще до перевірки BMS, firmware, connector topology та manufacturer compatibility list.

Монтаж: GoodWe важчий на 53 кг, Huawei має вищий IP

Huawei важить 148 кг і має IP66; GoodWe — 201 кг і IP55. Це не абсолютний рейтинг якості, але важлива різниця для основи, доступу до обладнання та умов встановлення.

Не вважаємо LUNA14 і Lynx F13.1 взаємозамінними

Huawei LUNA2000-S1 перевіряється в екосистемі Huawei SUN2000, а GoodWe Lynx Home F PLUS+ — у GoodWe ET/ET PLUS+ з ARM firmware 23+ для поточної compatibility matrix. Навіть спільне слово CAN не означає однаковий BMS-протокол або допустимість міжбрендового підключення.

Практичний вибір

Huawei LUNA2000-14-S1

Логічний вибір у підтвердженій Huawei SUN2000-системі, якщо 13,8 кВт·год usable і 7 кВт max battery power відповідають вашому навантаженню.

GoodWe Lynx F13.1-H

Логічний вибір у сумісній GoodWe ET/ET PLUS+ системі, якщо потрібні 13,1 кВт·год usable і direct manufacturer 10,24 кВт Nominal power.

Huawei LUNA14 vs LUNA21 для SUN2000-10K-MAP0 →

GoodWe Lynx Home F PLUS+ F6.6–F16.4 →

GoodWe GW10KN-ET + Lynx F13.1-H →

Порівняти батареї →