3 фази · HV · 10 кВт · 7 моделей

10-кВт HV-гібриди: одна AC-потужність не означає однакову систему

Порівнюємо всі перевірені моделі каталогу ЕнергоАтласу з 10 кВт rated AC та HV-батареєю. Battery voltage, current topology, PV input, MPPT, backup і BMS-екосистема відрізняються настільки, що вибирати інвертор лише за написом «10 кВт» некоректно.

Трифазний гібридний інвертор Huawei SUN2000-10K-MAP0
Офіційне фото серії · конфігурація або висота може відрізнятисяHuawei · 3-phase · HV

SUN2000-10K-MAP0

10 кВт AC600–980 В2 MPPT

Battery current ceiling: 20 А

PV: 18 кВт · IP66 · до 98,6%

Відкрити паспортну картку →
Офіційне сімейне зображення трифазного гібридного інвертора Sungrow серії SH5/6/8/10/12T, до якої належить SH10T
Офіційне фото серії · конфігурація або висота може відрізнятисяSungrow · 3-phase · HV

SH10T

10 кВт AC100–700 В2 MPPT

Battery current ceiling: 50 А

PV: 20 кВт · IP65 · до 98,0%

Відкрити паспортну картку →
Офіційне сімейне зображення трифазного HV-гібридного інвертора Solis S6-EH3P(3-12)K-H, до якого належить S6-EH3P10K-H-EU
Офіційне фото серії · конфігурація або висота може відрізнятисяSolis · 3-phase · HV

S6-EH3P10K-H-EU

10 кВт AC120–600 В4 MPPT

Battery current ceiling: 50 А

PV: 16 кВт · IP66 · до 97,9%

Відкрити паспортну картку →
Офіційне сімейне зображення трифазного гібридного інвертора GoodWe ET PLUS+ (16A), до якого належить GW10KN-ET
Офіційне фото серії · конфігурація або висота може відрізнятисяGoodWe · 3-phase · HV

GW10KN-ET

10 кВт AC180–600 В2 MPPT

Battery current ceiling: 25 А

PV: 15 кВт · IP66 · до 98,2%

Відкрити паспортну картку →
Офіційне актуальне зображення трифазного гібридного інвертора FoxESS H3 Smart, серія H3-5.0–15.0-Smart
Офіційне фото серії · конфігурація або висота може відрізнятисяFoxESS · 3-phase · HV

H3-10.0-Smart

10 кВт AC100–800 В3 MPPT

Battery current ceiling: 50 А

PV: 18 кВт · IP65 · до 97,9%

Відкрити паспортну картку →
Офіційне актуальне зображення трифазного гібридного інвертора SolaX X3-HYB G4 PRO, до якого належить X3-HYB-10.0-P
Офіційне фото серії · конфігурація або висота може відрізнятисяSolaX · 3-phase · HV

X3-HYB-10.0-P

10 кВт AC120–800 В3 MPPT

Battery current ceiling: 50 А · 50 А total лише через обидва battery ports / 2-in-1; 30 А при одному battery port; 25 А на порт, якщо два порти підключені до окремих батарей

PV: 20 кВт · IP66 · до 98,0% (European 97,7%)

Відкрити паспортну картку →
Офіційне product image трифазного battery-ready інвертора Growatt MOD-HU, до якого належить MOD 10KTL3-HU
Офіційне фото серії · конфігурація або висота може відрізнятисяGrowatt · 3-phase · HV

MOD 10KTL3-HU

10 кВт AC600–980 В3 MPPT

Battery current ceiling: 25 А · MOD 10KTL3-HU: max operating battery current 25 А; max discharge power 10 кВт, max charge power 15 кВт

PV: 20 кВт · IP66 · до 98,6% (European 98,1%)

Відкрити паспортну картку →

Порівняння однакових полів

Huawei SUN2000-10K-MAP0battery 600–980 В · 20 А max input · PV 18 кВт · 2 MPPT · IP66
Sungrow SH10Tbattery 100–700 В · 50 А max input · PV 20 кВт · 2 MPPT · IP65
Solis S6-EH3P10K-H-EUbattery 120–600 В · 50 А max input · PV 16 кВт · 4 MPPT · IP66
GoodWe GW10KN-ETbattery 180–600 В · 25 А max input · PV 15 кВт · 2 MPPT · IP66
FoxESS H3-10.0-Smartbattery 100–800 В · 50 А max input · PV 18 кВт · 3 MPPT · IP65
SolaX X3-HYB-10.0-Pbattery 120–800 В · 50 А max input · PV 20 кВт · 3 MPPT · IP66
Growatt MOD 10KTL3-HUbattery 600–980 В · 25 А max input · PV 20 кВт · 3 MPPT · IP66

Battery current — це ceiling інвертора, а не вимога до батареї

Поле max battery current показує верхню input-межу інвертора. Воно не означає, що підтримана батарея зобов’язана використати весь цей струм, і не дає права обчислювати її sustained power лише як current × voltage, якщо виробник батареї вже публікує точніший Nominal/Normal/Rated power.

Для topology-dependent систем зберігаємо примітку виробника. Наприклад, у SolaX X3-HYB G4 PRO 50 А total залежать від використання двох battery ports / 2-in-1; це не те саме, що 50 А на одному стеку.

Підтримана батарея — окрема перевірка

PV-частина теж різна

Навіть за однакових 10 кВт AC моделі відрізняються рекомендованою/максимальною PV-потужністю, кількістю MPPT, струмами трекерів і холодним Voc. Тому після вибору інвертора стрінг треба перевіряти з конкретною моделлю панелі, а не переносити схему з іншого бренду.

Перевірити PV-стрінг →

Backup / EPS не нормалізуємо в один «peak»

Виробники задають різні тривалості, apparent/active power та умови off-grid. ЕнергоАтлас зберігає manufacturer wording у паспортній картці й не створює штучний рейтинг лише за найбільшим коротким піком.

Вибирайте систему, а не окремий інвертор

Після AC/PV-порівняння переходьте до підтриманої HV-батареї. У центральній таблиці зараз 5 HV-екосистем 10–15 кВт·год із точними max/Nominal/Normal/Rated/current labels.

HV-батареї 10–15 кВт·год: порівняти 5 екосистем →

Повне порівняння 3-фазних HV-інверторів →

Матриця офіційної сумісності →